Tegevused koguduses

Iga pühapäevased tegevused

Jumalateenistus on koguduse elu üks olulisemaid kokkusaamise hetki. Jumalateenistusel saame taas uuendatud, värskendatud Jumala Sõnast ning kogeda Jumala armastavat puudutust oma elus, et minna vastu uuele nädalale uue jõuga. See annab võimaluse üksteisega suhtlemiseks ja mõnusaks koosolemiseks!

Jumala Sõna ütleb, et kuus päeva tehtagu tööd ja seitsmes päev olgu hingamispäev. Nii talitades, teed head iseendale! (vt lisaks Mk 2:27)

Jumalateenistused algavad igal pühapäeval kell 12.00, millele järgneb kohvilaud.

Pühapäevakooli on oodatud osalema 4–10 aastased lapsed. Õpime kristlikke põhitõdesid, meisterdame ja mängime. Igal pühapäeval kell 12:00, õpime kristlikke põhitõdesid, meisterdame ja mängime. Igal teisel ja neljandal pühapäeval ootame juuniore vanuses 10-15 kaminasaali. Laste info: Anne Haagen annehaagen@gmail.com
Pühapäevakool algab pärast ülistust, orienteeruvalt kell 12.30 ja lõpeb kell 13.30. Vaata lisaks!
Lisainfot annab Anne Haagen e-kirja teel annehaagen@gmail.com.

Vajad nõustamist või hingehoidu? Oled oodatud meie pastoraalnõustajate juurde.

Iga kuu esimene esmaspäev kell 12 kohvikuruumis.
Kui tunned, et soovid olla osa seeniorite grupist, siis see on hea võimalus tulla kodust välja ja ühineda oma vanustega, et saada tuge ja toetust läbi Jumalasõna.

Nädalasisesed tegevused

Hommikuhetk meestele

Iga kolmapäeva hommikul kell 6.30 koguneb meeste grupp, et koos hommikust süüa ja üksteise eest palvetada. Koguneme külakorda eelnevalt kokkulepitud erinevates kodudes.

Kodugrupid

Osadus, jagamine ja palve on kolm märksõna, mis lähendavad meid teineteisele ja Jumalale. Kui soovid ühineda kodugrupiga või avada oma koduuksed kodugrupiteenistuseks, siis palun võta ühendust koguduse pastoriga: Kristjan Kalamägi 5813 5157.

sÕNA JA PALVETEENISTUS

Jagame Jumalasõna, oleme osaduses ja teenime palvega. Jumalasõna tundmine teeb targaks ja annab juhised eluks. Naudime üksteisega koosolemist, jagame rõõme ja muresid ning palvetame enda kui teiste vajaduste eest. Palveõhtule on oodatud kõik. Ühisel palvel on tugev jõud lahenduste saamisel. Kogunemine toimub iga nädala kolmapäeva õhtul kell 19.00 kaminasaalis või kohvikuruumis.

Pastori kõnetund

Ootame sind pastori kõnetundi. Lepi aeg kokku pastor Kristjan Kalamäega telefonil 5813 5157.

Võta ühendust koguduses – Elle ja Kristjan Kalamägi e-posti aadressil ellekris@gmail.com või juhatuse liikmetega juhatus@viimskogudus.ee