Tegevused koguduses

Jumalateenistus

Jumalateenistus on koguduse elu üks olulisemaid kokkusaamise hetki. Jumalateenistusel saame taas uuendatud, värskendatud Jumala Sõnast ning kogeda Jumala armastavat puudutust oma elus, et minna vastu uuele nädalale uue jõuga. See annab võimaluse üksteisega suhtlemiseks ja mõnusaks koosolemiseks!

Jumala Sõna ütleb, et kuus päeva tehtagu tööd ja seitsmes päev olgu hingamispäev. Nii talitades, teed head iseendale! (vt lisaks Mk 2:27)

Jumalateenistused algavad igal pühapäeval kell 12.00, millele järgneb kohvilaud.

Laste pühapäevakool

Pühapäevakooli on oodatud osalema 4–10 aastased lapsed. Õpime kristlikke põhitõdesid, meisterdame ja mängime.
Pühapäevakool algab pärast ülistust, orienteeruvalt kell 12.30 ja lõpeb kell 13.30. Vaata lisaks!
Lisainfot annab Anne Haagen e-kirja teel annehaagen@gmail.com.
 
Piibliõpe ja palveõhtu 
 

Kuukavast leiad täpsemalt kohtumiste toimumise ajad ja kirjakoha, mida käsitleme igal järgmisel kokkusaamisel. Igaks kohtumiseks on soovitav läbi lugeda piiblist antud peatükk, et osaleda aktiivselt piibli arutelul.

Võta julgelt kaasa oma palvesoovid ja eestpalve vajadused, et ühiselt nende eest paluda. Palveõhtule on oodatud kõik, kes vajavad palvet tervise, igasuguste murede või sõltuvusprobleemidest vabanemise pärast. Ühisel palvel on tugev jõud lahenduste saamisel.

Kogunemine toimub iga teise ja neljanda nädala kolmapäeva õhtul kell 19.00 kaminasaalis või kohvikuruumis.

Hommikuhetk meestele

Iga kolmapäeva hommikul kell 6.30 koguneb meeste grupp, et koos hommikust süüa ja üksteise eest palvetada. Koguneme külakorda eelnevalt kokkulepitud erinevates kodudes.

Infot annab Sven-Erik Stamberg e-kirja teel sestamberg@hot.ee

Kodugrupid

Osadus, jagamine ja palve on kolm märksõna, mis lähendavad meid teineteisele ja Jumalale. Kui soovid ühineda kodugrupiga või avada oma koduuksed kodugrupiteenistuseks, siis palun võta ühendust koguduse pastoriga: Kristjan Kalamägi 5813 5157.

Pastoraalnõustamine ja hingehoid

Vajad nõustamist või hingehoidu? Oled oodatud meie pastoraalnõustajate juurde.

Elle Kalamägi – elle.kalamagi@gmail.com, Kristjan Kalamägi – kristjan.kalamagi@gmail.com. Vaata lisaks lehelt pastoraalnõustajad.

Pastori kõnetund

Ootame sind pastori kõnetundi. Lepi aeg kokku pastor Kristjan Kalamäega telefonil 5813 5157.

Kui sul on huvi ja soov panustada koguduse töösse (näiteks muusika-, laste- või noortetöösse)

Võta ühendust koguduses – Elle ja Kristjan Kalamägi e-posti aadressil ellekris@gmail.com või juhatuse liikmetega juhatus@viimskogudus.ee

Sulge menüü